Recepty Chlebíčky z krekrov

Suroviny

180 g krekrov

1 plechovka cícera

150 g jemného tvarohu

4 lyžice bieleho jogurtu

3 lyžice olivového oleja

1 zelená uhorka

4 reďkovky

zväzok pažítky

1 lyžička mletej papriky

1/2 lyžičky mletej rasce

čierne korenie podľa chuti

soľ

Popis

1. krok: Cícer precedíme a rozmixujeme ho spolu s tvarohom, olivovým olejom a jogurtom. Vzniknutú pastu okoreníme paprikou, rascou, soľou a čiernym korením. 2. krok: Barmanským nožom narežeme do uhorky vrúbky a pokrájame ju na polovičné plátky. Reďkvičku nakrájame na tenké mesiačiky. Pažítku umyjeme a pokrájame na zhruba päťcentimetrové kúsky. Chlebíčky z krekrov 3. krok: Cícerovou pastou naplníme zdobičku a vytlačíme ju na krekry. Na pastu poukladáme nakrájanú zeleninu a občerstvenie je hotové.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 16. 9. od 8:00 hod. do 22. 9. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Exkluzívna ponuka kvalitných vín

Viac informácií  InformáciePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalógová ponuka platí od 8. 9. od 8:00 hod. do 6. 10. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s rybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8