Recepty Caprese toast

Suroviny

4 plátky obľúbeného chleba alebo pečiva

4 mäsité paradajky

zväzok čerstvej bazalky

hrsť orechov podľa chuti (píniové, vlašské, mandle)

olivový olej

200 g mozzarelly

soľ

mleté čiere korenie

strúčik cesnaku

Popis

Plátky chleba zapečieme v rúre alebo hriankovači dochrumkava. Na plátky chleba rozložíme natenko nakrájané mäsité paradajky na striedačku s plátkami mozzarelly.


Z bazalky, cesnaku, orieškov a olivového oleja si v mažiari alebo v mixéri pripravíme pesto.


Caprese toast

Touto riedkou omáčkou pokvapkáme pripravené chlebíky a na záver dochutíme soľou a čerstvo zomletým čiernym korením.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 29. 7. od 8:00 hod. do 4. 8. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Späť do školy

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 29. 7. od 8:00 hod. do 16. 8. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografi e. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8