Recepty Burritos plnené mletým mäsom a fazuľou

Suroviny

500 g mletého hovädzieho mäsa
400 g červených fazúľ v konzerve
100 g paradajkovej omáčky
4 tortillové placky
1 strúčik cesnaku
chilli pasta (podľa chuti)
oregano
mletá rasca
soľ
čierne korenie
slnečnicový olej
50 g čedaru (strúhaného)

Popis

Postup

Na rozpálenú panvicu nalejeme kvapku oleja a orestujeme hovädzie mäso. Vareškou zmes oddeľujeme od seba a miešame. Akonáhle je mäso osmažené, zalejeme ho paradajkovou omáčkou. Omáčke dodáme trocha pikantnej chuti chilli pastou, pokiaľ však pikantným jedlám nefandíte, pokojne ju vynechajte. Zmes dusíme približne 10 minút. Medzitým si nastrúhame syr, ošúpeme cesnak a fazuľu zbavíme nálevu. Zmes ochutíme lisovaným cesnakom, podľa chuti pridáme oregano, rascu, čierne korenie a soľ. Do omáčky vmiešame syr a fazuľu. Krátko povaríme, aby sa syr rozpustil. Na druhej panvici nasucho opečieme tortilly.
Hotovú zmes necháme chvíľu vychladnúť. Tortilly naplníme zmesou, zabalíme a hneď podávame, pokiaľ je jedlo ešte teplé.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 21. 10. od 8:00 hod. do 27. 10. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Sviatočné prípravy

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 20. 10. od 8:00 hod. do 2. 11. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8