Recepty Bravčové trhané s fazuľkami

Suroviny

4 žemle

200 g zelenej fazuľky

1,2 kg bravčového pliecka

250 ml BBQ omáčky

125 ml vody

1 cibuľa

2 PL červenej papriky

1 PL sušeného cesnaku

1 PL sušeného zázvoru

125 ml oleja

soľ

čierne korenie

Popis

Zo soli, čierneho korenia, papriky, zázvoru, cesnaku a oleja si urobíme marinádu. Mäso ňou potrieme a necháme aspoň 2 hodiny marinovať. Medzitým si nakrájame cibuľu nadrobno, dáme na pekáč a položíme na ňu namarinované mäso. BBQ omáčku zmiešame s vodou a pred pečením ňou potrieme bravčové pliecko. Mäso zakryjeme alobalom a pečieme 3 – 4 hodiny na 150 °C. Po upečení zlejeme omáčku a vyhodíme cibuľu. Mäso natrháme na menšie kúsky a prelejeme omáčkou. Fazuľkové struky zbavíme koncov a uvaríme v osolenej vode domäkka. Hotové fazuľky pridáme k mäsu, premiešame a rozdelíme do žemlí.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 5. 8. od 8:00 hod. do 11. 8. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Späť do školy

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 29. 7. od 8:00 hod. do 16. 8. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografi e. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8