Recepty Bravčová panenka s bryndzou
Suroviny
500 g bravčovej panenky (vcelku)
olivový olej
1 cibuľa
1 lyžica masla
125 g bryndze
125 ml šľahačkovej smotany
korenie
soľ
Popis

Rúru rozohrejeme na 180 stupňov. Mäso umyjeme a osušíme. Potrieme ho olivovým olejom a okoreníme zo všetkých strán. Rozpálime panvicu, panenku osmažíme z každej strany približne jednu minútu a dáme ju dopiecť do rúry na cca 8-9 minút. Cibuľu nakrájame nadrobno a orestujeme na masle do zlatista. Pridáme bryndzu, ktorú rozpustíme s cibuľou. Prilejeme smotanu a minútku prevaríme na hustú omáčku. Okoreníme a osolíme podľa chuti. Zatiaľ sa nám pripravila panenka. Vyberieme ju z rúry, zabalíme do alobalu a necháme ju odpočinúť 10 minút na tanieri. Potom ju už len nakrájame na plátky a zalejeme omáčkou. Ako príloha sa hodí ryža alebo pečené zemiačiky.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy

TESCO Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 21. 11. od 8:00 hod. do 27. 11. 2018 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchodné jednotky s rybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Kamenné nám. 1/A, Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
TESCO Vianoce plné kúziel

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 14. 11. od 8:00 hod. do 26. 11. 2018 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Kamenné nám. 1/A, Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podľa vašej chuti

Hopla! Neexistujú žiadne produkty zodpovedajúce vášmu filtrovaniu. Prosím, upravte kritériá vyhľadávania.
2 3 4