Recepty Biele vianočné mojito s granátovým jablkom

Suroviny

šťava z 1 limetky

8  lístkov mäty

1 PL  cukru

2 PL  bieleho rumu

1 PL  kokosového sirupu

1/4  hrnčeka kokosového mlieka

perlivá voda

zrniečka granátového jablka na servírovanie

Popis

V pohári zmiešame limetkovú šťavu a cukor. V tejto zmesi zároveň rozdrvíme lístky mäty. Pohár naplníme do polovice ľadom. Nalejeme do mixéra biely rum, kokosový sirup a kokosové mlieko a premixujeme. Prelejeme do pohára s ľadom a premiešame. Dolejeme perlivovu vodou a ozdobíme mätou a zrniečkami granátového jablka. Na zdravie!

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 5. 8. od 8:00 hod. do 11. 8. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Späť do školy

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 29. 7. od 8:00 hod. do 16. 8. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografi e. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8