Recepty Bezlepková raw čokoládová pena

Suroviny

2 avokáda (väčšie, zrelé)
2 banány (veľké, prezreté)
2 PL kakaa (alebo karobového prášku)
250 ml kokosového mlieka (alebo mandľové, podľa potreby)
2 pomaranče (len kôra)
1 čili paprička

Popis

Avokáda rozkrojíme, vyberieme kôstku, ošúpeme ich a nakrájame na menšie kúsky. Banány tiež ošúpeme a nakrájame na kolieska.

Bezlepková raw čokoládová penaAvokádo, banány a kakao spolu s trochou mlieka rozmixujeme v mixéri na hladkú hmotu. Mlieko pridáme podľa potreby. Stačí ho málo, aby bol krém krásne hustý. Cukor nepotrebujeme, ak máme dostatočne sladké banány. Ak chcete penu sladšiu, pridajte lyžicu medu alebo javorového sirupu.

Penu naservírujeme do malých misiek a uložíme do chladničky do druhého dňa alebo aspoň na pár hodín, nech sa pekne zachladí. Môžeme ju podávať ochutenú pomarančovou kôrou alebo štipkou čili.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 28. 10. od 8:00 hod. do 3. 11. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Sviatočné prípravy

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 20. 10. od 8:00 hod. do 2. 11. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8