Recepty Bezlepková raw čokoládová pena

Suroviny

2 väčšie zrelé avokáda

2 veľké prezreté banány

2 PL kakaa alebo karobového prášku

kokosové alebo mandľové mlieko podľa potreby

pomarančová kôra

čili

Popis

Avokáda rozkrojíme, vyberieme kôstku, ošúpeme ich a nakrájame na menšie kúsky. Banány tiež ošúpeme a nakrájame na kolieska.


Avokádo, banány a kakao spolu s trochou mlieka rozmixujeme v mixéri na hladkú hmotu. Mlieko pridáme podľa potreby. Stačí ho málo, aby bol krém krásne hustý. Cukor nepotrebujeme, ak máme dostatočne sladké banány. Ak chcete penu sladšiu, pridajte lyžicu medu alebo javorového sirupu.


Penu naservírujeme do malých misiek a uložíme do chladničky do druhého dňa alebo aspoň na pár hodín, nech sa pekne zachladí. Môžeme ju podávať ochutenú pomarančovou kôrou alebo štipkou čili.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy

Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 23. 10. od 8:00 hod. do 29. 10. 2019 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchodné jednotky s rybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Kamenné nám. 1/A, Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podľa vašej chuti

Hopla! Neexistujú žiadne produkty zodpovedajúce vášmu filtrovaniu. Prosím, upravte kritériá vyhľadávania.
2 3 4