Recepty Batatové brownies

Suroviny

2 PL sójovej omáčky

600 g batatov

14 ks vykôstkovaných datlí Medjool

80 g mletých mandlí

100 g špaldovej múky

4 PL kakaa

3 PL sirupu z kokosových kvetov

štipku soli

Popis

Postup

Rúru vyhrejeme na 180 °C. Bataty ošúpeme a asi 15 minút varíme v hrnci, kým nezmäknú. Keď sú už také mäkké, že sa rozpadávajú, vyberieme ich a premiešame s vykôstkovanými datľami. Potom zmes rozmixujeme dohladka. Zmiešame zvyšné suroviny, pridáme do nich batatovú zmes a poriadne premiešame. Zmes dáme na plech vystlaný papierom na pečenie a pečieme asi 40 minút. Pichnutím vidličky do brownies zistíme, či sú hotové – ak zostane vidlička suchá, nemusíme už ďalej piecť. Po vybratí z rúry necháme brownies aspoň 10 minút odpočinúť. Toto je doležitý krok, pretože zmes za ten čas ešte lepšie stuhne.  

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 8. 7. od 8:00 hod. do 14. 7. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Leto plné nízkych cien

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 8. 7. od 8:00 hod. do 21. 7. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8