Recepty Banánovo-kokosové strašidlá

Suroviny

banány

bielu alebo tmavú čokoládu

strúhaný kokos

ovocie alebo oriešky v čokoláde, príp. tmavé cukríky

Popis

Banány prekrojíme na polovice. Čokoládu rozpustíme vo vodnom kúpeli a ešte kým je teplá, obaľujeme v nej polovice banánov, ktoré sme napichli na špáradlá alebo špajdle. Takto pripravené banány ihneď obalíme v nastrúhanom kokose. Uložíme ich do chladu na papieri na pečenie alebo ich postavíme do pohára, aby sa nám neotlačila poleva s kokosom. Po vychladnutí dekorujeme kúskami cukríkov či ovocia, aby vznikli strašidlá, resp. sladké banánové halloweenské dezerty.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 5. 8. od 8:00 hod. do 11. 8. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Späť do školy

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 29. 7. od 8:00 hod. do 16. 8. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografi e. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8