Recepty Baklažánové mini pizze

Suroviny

1 baklažán

kečup alebo paradajkový pretlak

nastrúhaný syr (parmezán, mozzarella)

oregano

cesnak

200 g kvalitnej hydinovej šunky

šampiňóny

cherry paradajky

slaninka

paprika

kukurica

Popis

Na kuchynskú dosku si rozložíme papierové utierky, na ktoré poukladáme baklažán pokrájaný na hrubé kolieska. Zľahka ich osolíme a počkáme približne 15 minút, pokiaľ baklažán pustí vodu.

Rúru predhrejeme na 200 °C. Na plech si dáme papier na pečenie, na ktorý naukladáme kolieska baklažánu. Každé koliesko najprv potrieme olivovým olejom a dáme zapiecť na 10 minút. Vyberieme z rúry, potrieme paradajkovým pretlakom alebo kečupom zmiešaným s oreganom a cesnakom, pridáme ostatné ingrediencie, posypeme kúskami syra a zapekáme v rúre približne 20 – 30 minút.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy

Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 16. 10. od 8:00 hod. do 22. 10. 2019 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchodné jednotky s rybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Kamenné nám. 1/A, Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podľa vašej chuti

Hopla! Neexistujú žiadne produkty zodpovedajúce vášmu filtrovaniu. Prosím, upravte kritériá vyhľadávania.
2 3 4