Recepty Americké banánové lievance

Suroviny

2 stredne veľké zrelé banány

120 g strúhaného kokosu

6 vajec

štipka soli

1 PL kokosového oleja

olej na smaženie

Na ozdobu:

kúsky banánu a drobné ovocie (napr. čučoriedky)

med

Popis

Banány popučíme vidličkou a rozmixujeme s vajíčkami. Do cesta pridáme strúhaný kokos, kokosový olej, štipku soli a všetko spolu dobre premiešame.

Na panvici rozohrejeme trochu oleja, ideálne, ak ho rozotrieme štetcom. Naberačkou nalievame cesto na panvicu, necháme ho roztiecť sa a potom lievance smažíme z každej strany pri nízkej teplote.

Hotové lievance podávame s kúskami banánu i ovocím a pokvapkáme ich medom.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 16. 9. od 8:00 hod. do 22. 9. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Exkluzívna ponuka kvalitných vín

Viac informácií  InformáciePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalógová ponuka platí od 8. 9. od 8:00 hod. do 6. 10. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s rybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8