Ako na vývar z 10 ingrediencií

Suroviny

mäso (celá sliepka alebo hovädzie s kosťou; vždy používajte kosti, v nich je najviac živín)

1 červená cibuľa aj so šupkou

1 celá hlavička cesnaku prerezaná na polovicu

mrkva

petržlen

zeler

vňať (zelerová, petržlenová, niekedy aj mrkvová)

bobkový list

1 veľká paradajka

1 paprika

soľ a farebné korenie na dochutenie

Popis

Všetko dáme variť do 5-litrového hrnca na minimálne 3 hodiny, počas ktorých nezbierame z vrchu penu. Potom z hotového vývaru vyberieme zeleninu, oberieme mäso a podávame s rezancami. Vývar skladujeme precedený a bez zeleniny (tú dajte do inej nádoby), aby skoro neskysol.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 16. 9. od 8:00 hod. do 22. 9. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Exkluzívna ponuka kvalitných vín

Viac informácií  InformáciePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalógová ponuka platí od 8. 9. od 8:00 hod. do 6. 10. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s rybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8