Príbehy písané s chuťou Petrova musaka na zabudnuté výročie
Róbertove tapas na prvé rande

Petrova musaka na zabudnuté výročie

Niektoré výročia si musíte pamätať. Inak sa dostanete do problémov. Ako Peter, ktorý zabudol na výročie svadby. Našťastie vie, ako to napraviť, aby jeho najkrajšia žena, ktorú si pred rokmi vzal v Grécku, bola šťastná. Pripraví jej svoju vynikajúcu musaku z voňavých slovenských paradajok a mletého mäsa zo starostlivo vybraných kusov. A dúfa, že touto dobrotou urobí svojej žene radosť.

Róbertove tapas na prvé rande

Posuňte sa nižšie a inšpirujte sa

Ospravedlniť sa je ťažké… Peter si to vyskúšal na vlastnej koži. Ako mimoriadne zaneprázdnený človek zabudol osláviť výročie svadby s láskou svojho života. Nuž, čo sa stalo, sa neodstane. Je tu však šanca, že mu manželka odpustí?

Peter sa zahľadel do minulosti, kedy si užil asi najlepšie chvíle života - svadbu v slnečnom Grécku. Nebolo to však len Grécko, do ktorého sa so ženou zamilovali, bolo to aj miestne jedlo, napríklad musaka. Preto sa rozhodol, že ako ospravedlnenie za svoju zábudlivú hlavu uvarí túto špecialitu s voňavými paradajkami a kvalitným mletým mäsom.
1 of 3

Bolo to naozaj prekvapenie, že mu odpustila? Ani nie, Peter si bol istý, že to zaberie… Nielenže mu manželka odpustila, ale ich vzťah dostal aj novú korenistú príchuť. Takmer ako tú z jeho chutnej musaky.

Ako na to?

Ako na to?

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Objavte viac Príbehov písaných s chuťou

Hopla! Neexistujú žiadne produkty zodpovedajúce vášmu filtrovaniu. Prosím, upravte kritériá vyhľadávania.
2 3