Zdravý životní styl Zdravý štýl Ako jesť zdravšie? Poradí vám naša nová nutričná špecialistka

Na našich stránkach Hello Tesco sa snažíme prinášať vám overené a pravdivé informácie. Preto sme oslovili špecialistku na zdravú výživu Zuzanu Pavelkovú Šafářovú, ktorá sa stala odbornou garantkou našich článkov o zdravej výžive.

Zuzana Pavelková Šafářová je výživový poradca od roku 2010. Klientom pomáha vylepšiť nielen ich stravovacie návyky, ale celkovo životný štýl, venuje sa redukčným diétam, športovcom pomáha zvýšiť výkonnosť. V jej portfóliu sú aj redukčno – kondičné programy, zamerané špeciálne na mamičky, ktoré sa chcú dostať opäť do formy.

Prečo práve Zuzana?
Ako nutričná expertka pôsobí Zuzana Pavelková Šafářová v Českom basketbalovom zväze a spolupracovala aj s legendárnym futbalovým tímom AC Sparta Praha.

Jej rady využívajú mnohí vrcholoví športovci, za všetkých spomenieme Katku Siniakovú, súčasnú svetovú jednotku v štvorhre.

Ako jesť zdravšie? Poradí vám naša nová nutričná špecialistkaPodieľala sa dokonca na príprave scenárov k televíznym programom o varení. Navyše sa pravidelne venuje prednáškovej a publikačnej činnosti. Všetky cenné skúsenosti z praxe dopĺňa o nové trendy a vedecké poznatky, navštevuje medzinárodné konferencie.

V súkromí Zuzka varí pre celú rodinku, pestuje kvety a zdravé bylinky, užíva si šport a hory so svojím psom a na cestách po svete rada spoznáva cudzokrajné chute.

So Zuzaninými radami sa stretnete v článkoch o zdravej výžive, detskej strave, jej tipy si prečítate vo vybraných receptoch a pravidelne bude pre vás zostavovať týždenný zdravý jedálniček z dostupných potravín, ktorý nezaťaží vaše telo, ani peňaženku.

Vytlačiť stránku
Zdielať článok