icon_search

  Užite si štedré Vianoce s kreditnou kartou Tesco

  Požiadať o kartu icon_forward_link

  Výhody Clubcard kreditnej karty Premium PLUS

  Ďalšie výhody karty

  • Bezúročné obdobie až 51 dní

   Peniaze stačí vrátiť do 20. dňa mesiaca bezprostredne nasledujúceho po nákupe, tj. Pri nákupe 1. augusta do 20. septembra, pri nákupe na konci augusta tiež do 20. septembra. Neplatí pre splátky, prevody peňazí a výbery z bankomatov, na prepážkach bánk i zmenární.

    

  • 1 výber kartou zadarmo

   Raz za mesiac môžete vybrať z akéhokoľvek bankomatu alebo na prepážke banky či zmenárne v SR aj v zahraničí zadarmo. Na výbery z bankomatov sa nevzťahuje bezúročné obdobie.

  • Nákup na splátky

   Umožňuje rozloženie vybraného nákupu (nad sumu 100 €) do splátkového kalendára s jasne definovaným počtom a výškou pevných splátok. Platí pre nákupy uskutočnené v danom mesiaci - zúčtovacom období.

  • Prevod peňazí

   Zo svojej karty si môžete previesť na účet akúkoľvek sumu. Máte dve možnosti prevodu peňazí: s voľbou splátky, alebo bez. Na prevod peňazí sa nevzťahuje bezúročné obdobie. Peniaze si môžete zadarmo previesť v mobilnej aplikácii Home Credit, na www.SpravcaFinancii.sk alebo na čísle 0850 003 322.

  1  /  X

  Využívajte všetky výhody Tesco kreditky iba za 2,19 € mesačne.

  Vyberte si spôsob vybavenia karty

  Zadajte osobné údaje
  Správny formát: +421 a 9 číslic napr.:+421 918 123 456

  Informácie o karte

  • Všetky dokumenty a sadzobník nájdete v sekcii Dokumenty a formuláre.

  • Dva doklady totožnosti
   Občan SR: Občiansky preukaz a druhý doklad totožnosti 
   (t. j. vodičský preukaz, cestovný pas, zbrojný preukaz, preukaz zdravotného poistenia alebo rodný list).
   Ak nie ste občan SR: doklad o trvalom pobyte na území SR, druhý doklad totožnosti 
   (t. j. vodičský preukaz, cestovný pas, zbrojný preukaz, preukaz zdravotného poistenia alebo rodný list).


   Údaje o zamestnaní/podnikaní
   Presný názov, adresa, telefónne číslo na pevnú linku, príp. mobilný telefón, číslo bankového účtu a IČO.

  • Mesačnú splátku je treba zaplatiť tak, aby bola pripísaná na účet najneskôr do 20. dňa nasledujúceho mesiaca od čerpania. Koľko máte zaplatiť aj kedy bola suma pripísaná na náš účet, sa dozviete vždy z aktuálneho výpisu alebo na www.SpravcaFinancii.sk.

    

   Peniaze na kartu vraciate v mesačných splátkach jedným z týchto spôsobov:

   • Bankovým prevodom zo svojho bežného účtu v ktorejkoľvek banke v SR.
   • Poštovým poukazom, ktorý nájdete vo svojom výpise.

    

   Mesačne stačí splácať len 4 % z nesplatenej dlžnej sumy (min. 12 €). V prípade, že budete využívať služby splátkových programov, bude súčasťou mesačnej splátky tiež jedna splátka z každého splátkového programu.

   Celková mesačná splátka tak bude tvorená ich súčtom.

  • Ak si budete priať, vybavíme vašu kartu špeciálnym poistením. Pomôže tak vždy, keď je treba, a najlepším možným spôsobom. Dohodnúť si môžete 2 typy poistenia.

    

   Limity na karte

   Na karte máte nastavené tieto základné týždenné limity na čerpanie:

   • Pre výbery hotovosti 200 €.
   • Pre nákupy v obchodoch až do výšky nevyčerpanej sumy úverového rámca na karte.
   • Pre platby na internete až do výšky nevyčerpanej sumy úverového rámca na karte.

    

   Pre vašu bezpečnosť máte na karte nastavený tiež denný limit 100 € na bezkontaktné transakcie do 20 € (bez zadania PIN kódu), ktorý si môžete nastaviť až na 400 €. Limit sa reštartuje vždy o polnoci alebo vykonaním transakcie so zadaním PIN kódu.

   Po prekročení denného limitu dôjde k zamietnutiu platby na terminále a bude vám zaslaná informačná SMS, že je treba transakciu vykonať so zadaním PIN kódu.

    

   Výšku denného limitu pre bezkontaktné platby i nákupy na internete si môžete kedykoľvek znížiť alebo zvýšiť na zákazníckej linke 0850 003 322.

    

  • Chránené bezkontaktné platby

   Karta je vybavená bezkontaktnou technológiou pre rýchle, pohodlné a bezpečné platby. Môžete tak nakupovať bez potreby zadania PIN kódu, alebo vkladania karty do čítacieho zariadenia. Nákupy do 20 € je možné platiť len priložením karty k platobnému terminálu a počas niekoľkých málo sekúnd je celá transakcia dokončená.

    

   3D Secure

   Vaša karta je pre platby na internete zabezpečená prostredníctvom služby 3DSecure. Pre potvrdenie nákupu u obchodníkov, ktorí sú touto službou tiež zabezpečení, budete vždy vyzvaný na potvrdenie nákupu prostredníctvom našej mobilnej aplikácie, prípadne na zadanie jednorazového kódu z sms.

    

   Pomoc pri reklamácii platby na internete

   Ak sa vám pri nákupe na internete stane, že nie vlastným zavinením nedostanete tovar alebo služby za ktoré ste zaplatili, a s obchodníkom sa vám nepodarí túto situáciu vyriešiť, podáme vám pomocnú ruku. Na transakciu kartou je možné totiž podať reklamáciu, a to aj v prípade duplicitnej alebo chybnej výšky zaúčtovanej transakcie. Obráťte sa na nás, pomôžeme vám s navrátením vašich peňazí späť.

    

   Ako vašu kartu chrániť?

    

   Chráňte kartu pred poškodením
   Chráňte svoju kartu pred mechanickým poškodením, vysokými teplotami alebo magnetickým poľom.

    

   Chráňte svoj PIN kód
   PIN kód si zapíšte a uschovajte na bezpečnom mieste, v žiadnom prípade ho nenoste spolu s kartou.

    

   Podpis
   Kartu hneď vlastnoručne podpíšte do podpisového pásika na zadnej strane. Odporúčame tenkú liehovú fixku, ktorá je nezmazateľná.

  • Mobilná aplikácia Home Credit

   V našej mobilnej aplikácii okamžite získate všetky dôležité informácie o svojej Tesco kreditnej karte. Budete mať dokonalý prehľad o svojich útratách aj histórii platobných transakcií. Behom pár sekúnd si zobrazíte aktuálny stav Clubcard bodov alebo prevediete peniaze na svoj bankový účet.

    

   Správca financií

   Pre pohodlný prístup k vašej karte, dostupný ZADARMO, 24 hodín denne, 7 dní v týždni, je tu www.SpravcaFinancii.sk. Máte prehľad o predpísaných a zaplatených splátkach i o všetkých transakciách na vašej karte.

   Viete, koľko máte peňazí na svoje ďalšie nákupy a koľko ste za svoje nákupy získali Clubcard bodov. Nájdete tu tiež svoj pravidelný mesačný výpis. Vidíte, aké služby máte na svojej karte aktívne a aké ďalšie si môžete aktivovať.

    

   Jednoducho si môžete napríklad vybrať typy výpisov alebo vybaviť vašu kartu poistením. Správca financií vám umožní tiež meniť kontaktné údaje alebo posielať peniaze z karty na bežný bankový účet v SR. Vďaka dokonalému zabezpečeniu sa k dôverným informáciám dostanete len vy. Stačí sa registrovať na www.SpravcaFinancii.sk.

    

   Elektronický výpis

   Mesačný výpis vám budeme zadarmo zasielať na váš e-mail, nájdete ho tiež na www.SpravcaFinancii.sk.

  Pre ilustratívny výpočet, na základe požiadaviek zákona, pri úverovom rámci 1 600 €, dobe trvania 12 mesiacov a splatnosti do 20. dňa v mesiaci, v ktorom je splatná posledná splátka, je ročná úroková sadzba karty 26,28 %, RPMN 33,42 %, celková suma splatná spotrebiteľom 1 854 € a mesačné splátky sú postupne uvedené za jednotlivé mesiace: 171 €, 168 €, 165 €, 162 €, 159 €, 156 €, 153 €, 150 €, 147 €, 144 €, 141 €, 138 €.
   
  Jednotlivé mesačné splátky, vrátane celkovej čiastky splatnej spotrebiteľom, sú matematicky zaokrúhlené a môžu sa líšiť podľa dátumu čerpania. Tento príklad je iba ilustračný na základe zákonných predpokladov – čerpanie celej výšky úveru okamžite, bezhotovostne, v plnej výške, pri najvyššie úrokovej sadzbe a s najvyšším poplatkom. Poskytnutie úveru je počítané na 12 mesiacov pri splátkach s rovnakou výškou istiny.
   
  Konkrétna ponuka sa môže od prezentovanej líšiť. Viac informácií nájdete na www.homecredit.sk. Ponuka nie je verejný prísľub a platí pri splnení podmienok Home Credit Slovakia, a. s., ktorý je poskytovateľ finančných služieb.