icon_search

  „Rýchla pôžička z Tesca je ozajstná pecka“

  viac informácií icon_forward_link

  Keď k nám radi chodíte, radi vám aj požičiame

  U nás si vždy vyberiete produkt, ktorý splní vaše želanie. Záleží len na vás, či chcete zbierať bonusové body s Clubcard kreditnou kartou Premium PLUS, potrebujete Rýchlu pôžičku bez poplatkov alebo chcete zlúčiť pôžičky a získať nižší mesačný úrok či splátku.

  Na čo sa pýtate najčastejšie

  Čo je Rýchla pôžička?

  Do 30 minút môžete mať 400 až 10 000 €. Nemusíte nám dokladať, na čo peniaze využijete. Takže bez problémov zvládnete nečakanú opravu auta či výmenu rozbitého spotrebiča. Rýchla pôžička je formou revolvingového úveru, a preto môžete splatené peniaze znovu čerpať bez ďalšieho schvaľovania.

  Ako na výhodné nákupy s kreditnou kartou Tesco?

  Clubcard kreditná karta Premium PLUS vám ponúka mnoho výhod. Ak s ňou budete nakupovať v predajniach Tesco spolu s vašou Clubcard kartou, získate za každý nákup viac bodov. Okrem toho dostanete na kartu bonus tiež za nákupy u partnerov v sieti Premium a za všetky ostatné nákupy v celej sieti MasterCard v SR aj v zahraničí a tiež na internete. Na kreditnej karte budete mať finančnú rezervu, ktorá sa vám môže hodiť v prípade nečakaných výdavkov.

  Ako nakupovať kreditnou kartou na splátky?

  Nákup na splátky vám umožňuje zakúpiť drahší tovar a rozložiť si nákup na menšie splátky. Ak to bude váš prvý nákup (nad sumu 100 €) novou kreditnou kartou s automatickým rozpadom, rozloží sa do 11 splátok, kde sa mesačná splátka rovná 1/10 z ceny tovaru. Napríklad ak kúpite tovar za 500 €, tak mesačná splátka bude 50 €. Celkovo teda zaplatíte 550 €. Nakupujte múdro. Pri akomkoľvek ďalšom nákupe nad 100 € môžete požiadať o rozloženie do splátkového kalendára s jasne definovaným počtom a výškou pevných splátok. Platí pre nákupy uskutočnené v danom mesiaci – zúčtovacom období.

  Produkty od Tesco Finančných služieb môžem využiť iba v Tesco?

  Všetky naše produkty môžete využiť aj mimo predajne Tesco. Prostredníctvom Tesco Finančných služieb si môžete vybaviť Rýchlu pôžičku, kreditnú kartu či konsolidáciu. Vďaka možnosti dohodnutia produktov priamo v predajniach Tesco nemusíte tráviť dlhé hodiny čakaním v banke. Všetko vybavíte v priebehu pár minút v stánku Tesco Finančných služieb alebo telefonicky na čísle 542 100 200, prípadne prostredníctvom online formulára.