icon_search

  „Z pôžičky v Tesco som úplne na šalát“

  Viac informácií icon_forward_link

  UPOZORNENIE

  V nadväznosti na aktuálnu situáciu a opatrenia súvisiace s nariadeniami vlády SR sú stánky finančných služieb Tesco vo všetkých obchodoch Tesco dočasne zatvorené až do 24. 3. 2020. V prípade potreby sme vám aj v týchto dňoch k dispozícii na zákazníckej linke na tel. č. 0850 003 777.

  Ďakujeme za porozumenie.

  Keď k nám radi chodíte, radi vám aj požičiame

  Splníme vaše očakávania a ponúkneme vám najvýhodnejší produkt.

  Chcete ušetriť za nákupy nielen v Tesco?
  Vybavte si Tesco kreditku a zbierajte viac Clubcard bodov vo vernostnom programe. Toto žiadna iná platobní karta neponúka.

  Riešite nečakané výdavky alebo chcete mať finančnú rezervu?
  S Rýchlou pôžičkou, získate peniaze navyše v priebehu pár minút.

  Máte viac pôžičiek a chcete si znížiť mesačné splátky, alebo sa vám hodí hotovosť navyše?
  Spojte si u nás všetky pôžičky do jednej a využite výhody konsolidácie.

  Nakupujte pohodlne na splátky.
  Užite si svoj nákup už dnes a zaplaťte len 1/10 ceny.

  Na čo sa pýtate najčastejšie

  Čo je Rýchla pôžička?

  Do 30 minút môžete mať 400 až 10 000 €. Nemusíte nám dokladať, na čo peniaze využijete. Takže bez problémov zvládnete nečakanú opravu auta či výmenu rozbitého spotrebiča. Rýchla pôžička je formou revolvingového úveru, a preto môžete splatené peniaze znovu čerpať bez ďalšieho schvaľovania.

  Ako na výhodné nákupy s kreditnou kartou Tesco?

  Clubcard kreditná karta Premium PLUS vám ponúka mnoho výhod. Ak s ňou budete nakupovať v predajniach Tesco spolu s vašou Clubcard kartou, získate za každý nákup viac bodov. Okrem toho dostanete na kartu bonus tiež za nákupy u partnerov v sieti Premium a za všetky ostatné nákupy v celej sieti MasterCard v SR aj v zahraničí a tiež na internete. Na kreditnej karte budete mať finančnú rezervu, ktorá sa vám môže hodiť v prípade nečakaných výdavkov.

  Ako nakupovať kreditnou kartou na splátky?

  Nákup na splátky vám umožňuje zakúpiť drahší tovar a rozložiť si nákup na menšie splátky. Ak to bude váš prvý nákup (nad sumu 100 €) novou kreditnou kartou s automatickým rozpadom, rozloží sa do 11 splátok, kde sa mesačná splátka rovná 1/10 z ceny tovaru. Napríklad ak kúpite tovar za 500 €, tak mesačná splátka bude 50 €. Celkovo teda zaplatíte 550 €. Nakupujte múdro. Pri akomkoľvek ďalšom nákupe nad 100 € môžete požiadať o rozloženie do splátkového kalendára s jasne definovaným počtom a výškou pevných splátok. Platí pre nákupy uskutočnené v danom mesiaci – zúčtovacom období.

  Produkty od Tesco Finančných služieb môžem využiť iba v Tesco?

  Všetky naše produkty môžete využiť aj mimo predajne Tesco. Prostredníctvom Tesco Finančných služieb si môžete vybaviť Rýchlu pôžičku, kreditnú kartu či konsolidáciu. Vďaka možnosti dohodnutia produktov priamo v predajniach Tesco nemusíte tráviť dlhé hodiny čakaním v banke. Všetko vybavíte v priebehu pár minút v stánku Tesco Finančných služieb alebo telefonicky na čísle 542 100 200, prípadne prostredníctvom online formulára.