icon_search

  Objavte výhody Clubcard vďaka mobilnej aplikácii.

  Stiahnuť aplikáciu icon_forward_link

  Mobilná aplikácia Clubcard teraz ponúka oveľa viac

  Teraz môžete mať všetky výhody jednoducho. Mobilná aplikácia Clubcard je jednoduchý spôsob, ako kontrolovať zostatok na svojom účte, rýchly prístup k poukážkam a kupónom a ešte oveľa viac.

  Mobilná aplikácia Clubcard teraz ponúka oveľa viac

  Získajte kupón v hodnote 6 €

  Začnite využívať výhody Clubcard naplno! Stiahnite si aplikáciu Clubcard v období od 04. 12. do 10. 12. 2019 a získajte kupón v hodnote 6 € na svoj ďalší nákup nad 60 €. Okrem toho máme pre vás kupóny navyše, ktoré každý mesiac nájdete vo svojej aplikácii. Nakupujte svoje obľúbené produkty so špeciálnymi zľavovými kupónmi.
  Teraz ušetríte ešte viac!

  Kupón bude automaticky sprístupnený v rámci aplikácie Clubcard po jej úspešnom nainštalovaní a prihlásení sa v sledovanom období. Kupón je platný od 04. 12. do 10. 12. 2019 a pre jeho uplatnenie platia Všeobecné podmienky akcie Kupóny navyše. Každý člen Clubcard získava len jeden kupón. Pri opätovnej alebo následnej inštalácii nárok na kupón nevzniká. Nárok na kupón nie je právne vymáhateľný a nie je možné ho vymeniť za hotovosť. Všeobecné podmienky Kupónov navyše sú dostupné tu.

   

  Aplikácia, ktorá dáva viac

  Už nezmeškáte žiadne odmeny

  Pravidelne pre vás pripravujeme zľavy pre členov Clubcard, aby ste pri každom nákupe ušetrili ešte viac. S aplikáciou Clubcard vám už neunikne žiadna z nich.

  Majte Clubcard pod palcom

  Aplikácia Clubcard funguje ako virtuálna karta, aby ste ju mohli jednoducho naskenovať priamo zo svojho telefónu. Okrem toho v nej môžete sledovať svoje nazbierané body a spravovať všetky svoje odmeny. Aplikácia Clubcard vás upozorní na akcie a špeciálne ponuky, vďaka čomu už žiadne nepremeškáte.

  Aplikácia ako nástroj priateľský k životnému prostrediu

  Osloboďte sa od papiera! Získavajte personalizované poukážky a kupóny priamo na svoj e-mail a používajte aplikáciu Clubcard namiesto klasických papierových kupónov. Tým šetríte naše životné prostredie!

  Pozrite si všetky zľavy Clubcard a nikdy už nezmeškajte skvelú ponuku! Získajte extra výhody a majte prehľad o všetkých zľavách skôr ako iní zákazníci. Dajte zbohom plastom: Používajte aplikáciu ako náhradu za kartu Clubcard, Stiahnite si aplikáciu teraz 

   

  alebo si prezrite ďalšie Clubcard výhody

   

  Stiahnite si aplikáciu Clubcard teraz